Forum www.kamieniec.fora.pl Strona Główna www.kamieniec.fora.pl
Niezależne forum o Kamieńcu Ząbkowickim
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STRONKA KAMIEŃCA NA FACEBOOKu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kamieniec.fora.pl Strona Główna -> Kamieniec i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lic.




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:56, 23 Paź 2012    Temat postu: STRONKA KAMIEŃCA NA FACEBOOKu

Może warto by założyć jedną konkretną stronkę z aktualnościami z naszej Gminy...sport, kultura, wydarzenia i takie tam Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owieca




Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 100
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 16:35, 24 Paź 2012    Temat postu:

Na razie jest jedna, ale nie strona, tylko jakby "osoba" i jedna rzecz mi się nie podoba. Jak dostałam zaproszenie od "Kamieńca Ząbkowickiego" i grzecznie zapytałam, czy mogę poznać nazwisko administratora, bo to jednak jest udostępnianie komuś moich prywatnych danych, nigdy nie otrzymałam odpowiedzi. I uznałam, że to bardzo jest nieładnie.
Dlatego pomysł założenia funpage'a mi się podoba, ale uważam, że admini zawsze powinni być jawni, jeżeli ma mieć to głębszy sens. Pozdrawiam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ocerniecie




Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:24, 27 Paź 2012    Temat postu:

stronka szczególnie się przyda podczas wyborów, tylko musi się znaleźć w rękach niepostronnych wyborców... a nie jak to bywa do tej pory...

nie wyobrażam sobie żeby taki lic. mógł prowadzić taką stronę. Widzielibyśmy tam tylko przysłowiowy "język w dupie włodarza"

pozdrawiam osoby zorientowane


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mgnaczus




Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:18, 29 Paź 2012    Temat postu:

Zakładanie strony miejscowości czy innej bezosobowej fikcyjnej postaci na fejsie nie ma sensu. Jest to niezgodne z regulaminem. Teraz jestem mądrzejszy o doświadczenie ze stroną TMZKam. W pierwszej wersji założony został normalny profil. Po czym dostałem ostrzeżenie od fejsa, że mam udowodnić, że jestem prawdziwą osobą.... Oczywiście nie nazywam się Kamieniec Ząbkowicki TMZkam... Teraz prowadzę stronę [link widoczny dla zalogowanych] - zgodnie z regulaminem. W chwili obecnej polubiło nas ponad 170 osób. Zamieszczane przez nas wiadomości docierają do 2,5 tys osób. Nie wiem jak to działa ale takie są generowane raporty.

Powiem tyle - fejs nie jest jeszcze doceniony. Orzeszek to zrozumiał juz dawno i właśnie między innymi tym kanałem dociera do wyborców.

a tak przy okazji - ja przedstawiam się z Imienia i nazwiska każdemu kto zapyta o prowadzącego stronę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owieca




Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 100
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 23:30, 29 Paź 2012    Temat postu:

Ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji Mgnaczus. Nie mówiłam o profilu TMZK, bo wiedziałam kto go prowadzi i świadomie dodałam go do ulubionych. I przyznam, że cieszę się z tego posunięcia Wink Ale miałam taką przygodę z jednym profilem i stąd moje niezadowolenie.
Sama także prowadzę stronę na fejsie i wiem jakimi prawami się to rządzi i od ponad roku obserwuję wzrost zainteresowania, a tym samym szybsze udostępnianie informacji dużej grupie odbiorców. Nie spodziewałam się, że stanie się to ważniejszym źródłem informacji niż strona internetowa. Dlatego oficjalny profil uważam za pomysł bardzo dobry, ale musi być też dobrze prowadzony, by miało to sens.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mgnaczus




Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:01, 30 Paź 2012    Temat postu:

Cieszę się, że nasza stronka podoba się.
Fejs dociera do szerszego grona - to alternatywny kanał o szerokim spektrum możliwości.

Cała zabawa polega na tym, że trzeba brać odpowiedzialność za zamieszczane treści a jeśli ktoś chowa się za fałszywym profilem... Cóż mam w sobie ostatnio taką podejrzliwość i przez to wątpię w szczerość intencji.

Codo profilu informacyjnego takiego naszego.. Myślałem kiedyś o tym ale...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KZ




Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 11:29, 01 Lis 2012    Temat postu:

Bardzo fajny profil TMZK. Polecam wiele zdjęć!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mgnaczus




Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:02, 04 Lis 2012    Temat postu:

A dziękuję za uznanie!!! Staramy się na bieżąco dodawać nowe zdjęcia i teksty. Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie uwagi będę wdzięczny za ich przekazanie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KZ




Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:18, 04 Lis 2012    Temat postu:

Może masz w swoim archiwum zdjęcia jak kręcili "Maszynę Zmian"?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ocerniecie




Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:16, 05 Lis 2012    Temat postu:

mozna gdzies ogladnac maszyne zmian?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielony




Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 91
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:50, 10 Gru 2012    Temat postu:

Lic. napisał żeby zrobić fajna stronkę o Kamieńcu. Ale skoro u nas nic sie nie dzieje to co pisać na takiej stronie? Bo na kamzab.pl jest jak jest (pisałem o tym juz wielokrotnie). Napiszę o tym jeszcze raz: turystyka u nas leży w wielkiej, czarnej dup*e. Przepraszam za określenie, ale niestey tak jest. Kultura u nas leży. Sport też nie jest na wysokim poziomie i mało się u nas dzieje. Nie wykorzystujemy naszych terenów wcale. Teren parku i okolic jest idealnym miejscem do różnego rodzaju zawodów, nawet cyklicznych, ale nikt o tym nawet nie pomyślał w naszej gminie. Ale jak się zastaje ludzi w biurze promocji i turystyki, którzy z rękami za głową, siedzą na fotelu i patrzą sie w sufit to umówmy się, rewlelacji nie będzie. Jak czasami patrzę się na ludzi pracujących w gminie to mam wrażenie jakby pracowali tam za karę. Oczywiście nie wszyscy, ale część ludzi tam pracujących tak własnie wygląda. Strona na facebooku jest bardzo fajna i tutaj wyrazy uznania dla Mgnaczusia, bo ów profil prezentuje się świetnie. Ale wyjatek potwierdza regułę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julev




Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:13, 05 Kwi 2020    Temat postu:

Wójt gminy szuka możliwości stworzenia w miejsce wioski miasta, przenosi stadion, a jednocześnie mieszkańcy na początku XXI wieku nie wykazują zainteresowania prowadzenia dyskusji publicznej. Jest strona internetowa, jest FB, ale mieszkańcy pokazują, że nowoczesność do nich nie dotarła. Żadnych zainteresowań. Jak daleko do Ząbkowic.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kamieniec.fora.pl Strona Główna -> Kamieniec i okolice Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin