Forum www.kamieniec.fora.pl Strona Główna www.kamieniec.fora.pl
Niezależne forum o Kamieńcu Ząbkowickim

OFERTA PRACY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kamieniec.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
EKO

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:49, 30 Sie 2009    Temat postu: OFERTA PRACY

REKRUTACJA 26.08.2009-02.09.2009

Na stanowiska:

Kasjer, Sprzedawca, Magazynier

Miejsce pracy: Nowootwierany Hipermarket EKO w Kamieńcu Ząbkowickim

Zadania:
-obsługa klientów
-obsługa kasy fiskalnej i komputera
-prace magazynowe
-kontrola towarów pod względem jakościowym, ilościowym i przydatności do spożycia
-ważenie i pakowanie towarów

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach
-umiejętność pracy z klientem
-otwartość
-odpowiedzialność
-zaangażowanie
-dyspozycyjność

Oferujemy:
-zatrudnienie na pełen etat
-umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-szkolenia stanowiskowe
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Dokument aplikacyjny- CV ze zdjęciem- prosimy przesyłać na adres email*:

[link widoczny dla zalogowanych]

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Autor Wiadomość
administrator
Administrator

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 25

Skąd: Kamieniec Ząbkowicki

PostWysłany: Nie 0:54, 21 Lut 2010    Temat postu:

Aktualne ogłoszenie? Jeśli nie to zostanie usunięte.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kamieniec.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)