KaBe92

Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 168

Skąd: Kamieniec Ząbkowicki

PostWysłany: Pią 22:46, 27 Lis 2009    Temat postu: MEMORIAŁ ANDRZEJA SKRABY - WYNIKI

W pierwszym meczu na przeciw siebie stanęły drużyny Amatora Kłodzko oraz Tęczy Kamieniec. Pierwszy set należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy wygrali 25-21. W drugim secie sytuacja się odwróciła i to goście z Kłodzka pewnie wygrali do 19. Trzeci set rozgrywany był do 25 z racji tego, że to były mecze pokazowe i ustalono, że gra się trzy sety. Po znakomitej końcówce górą byli gracze z Kłodzka, wygrywając 25-23.
Atrakcją wieczoru był pojedynek CARGO Kamieniec Ząbkowicki - TS Victoria PWSZ Wałbrzych. Pierwszy set zaczął się pomyśli gości, którzy wyszli na trzypunktowe prowadzenie. Do końca seta utrzymali przewagę i wygrali pewnie do 20. W drugim secie obudzili się gospodarze, którzy od początku do końca dyktowali warunki i wygrali 25-21. Trzeci set to była chyba jedna z najlepszych rozgrywek w historii hali w K-Z. Na początku CARGO prowadziło 3-0, ale kilka błędów w późniejszej fazie doprowadziło do tego, że w końcówce Wałbrzych prowadził 22-20, jednak dwa fenomenalne bloki graczy z Kamieńca doprowadziły do remisu. I tak zaczęła się gra punkt za punkt. Przy stanie 28-27 CARGO miało piłkę meczową, gracze gości nie skończyli ataku i takim sposobem po kapitalnej końcówce CARGO pokonało drugoligowca!!
Po turnieju wybrano najlepszego zawodnika, którym został Piotr Sidor z CARGO Kamieniec.
Można powiedzieć, że to był najlepszy Memoriał do tej pory Very Happy dwa niesamowite mecze ( szczególnie ten drugi pomiędzy Cargo i Wałbrzychem) pokazały, że w naszej miejscowości można zorganizować turniej na bardzo wysokim poziomie. Podziękowania należą się przed wszystkim panu Markowi Błażejewskiemu, który znakomicie przygotował ten memoriał. Po raz kolejny dopisali kibice, którzy jak zawsze licznie zjawili się na naszej hali. I po raz kolejny znakomicie dopingowali.
Wyniki:
Tęcza Kamieniec Ząbkowicki - Amator Kłodzko 1-2 (25-21;19-25;23-25)
CARGO Kamieniec Ząbk. - Victoria Wałbrzych 2-1 (20-25;25-21;29-27)